Cegła na ścianach i o tym co zmalowałam ;)

Thursday, February 27, 2014


Jak wiecie na kilku ścianach w naszych pomieszczeniach jest położona płytka ceglana Milano Stone Master, jednak dopiero teraz mogę pokazać ściany w pełnej krasie czyli po fugowaniu.

Tam, gdzie ściana pod cegłą była biała to w zasadzie nie ma tak wielkiej różnicy, ale na barku widać ją doskonale, bo wcześniej ściana pod cegłą była szara.
Półka na wina też już ukończona.
Te fugi mogłyby być bardziej niedbałe, wyszłoby jeszcze lepiej, ale mój mąż jest przesadnym perfekcjonistą, więc efekt niedociągnięcia czy "pomaziania" jest praktycznie niemożliwy do osiągnięcia ...


W minionym tygodniu niewiele zdziałałam, bo w domu byłam gościem, ale jak tylko znalazłam chwilkę pomiędzy sprzątaniem a gotowaniem to coś tam zmalowałam ;)
Ten pojemnik był gazetnikiem tylko w kolorze bambusa :) Kiedy okazało się, że skrzynka jednak za duża na gazety, pomalowałam go i wygląda całkiem fajnie. Mam takie jeszcze dwa tylko większe u dziewczynek, więc chyba już się domyślacie jak będą niedługo wyglądać ...
A okiennice jak były tak są i czekają na malowanie ... Ten pojemnik jeszcze pokażę niebawem, bo czegoś mi brakowało więc ozdobiłam go delikatnie ...


Udało mi się też w końcu, po jakimś może setnym podejściu ;) podjąć decyzję i kupić ten stojak w Ikea, zawsze mi się podobał. Na razie stoi w jadalni tam, gdzie pusto bez kredensu, który nie wiem kiedy będzie, ale docelowo stanie na pewno gdzie indziej albo po prostu będzie wędrował po domu ;)
Kosz też ostatnio zmalowałam ;) i chcę jeszcze zrobić jakiś napis tylko to nie jest takie łatwe, bo trzeba najpierw zrobić szablon, potem go wyciąć i dopiero pomalować, co też nie jest takie proste (dlatego mi tak z tym schodzi).

W ogóle z tym malowaniem koszy to się chyba ostatnio wszystkie umówiłyśmy, bo okazało się, że prawie w jednym czasie chwyciłyśmy za pędzel ;)

 Do miłego Kobitki! Jutro piąteczek!!!
Buziole!
Izka ;)

 


No comments:

Post a Comment

 

Followers

Popular Posts