Wielkanocne dekoracje

Sunday, March 29, 2015


Żyję w coraz większym zamyśleniu i rozkojarzeniu, popełniam coraz więcej gaf, brakuje mi czasu i sił, żeby ogarnąć wszystko co się dzieje ... Niestety maraton chorobowy nadal trwa, trzy dni w przedszkolu i znowu infekcja ...

W sobotę, aby osłodzić nam te nieprzyjemności, wyjęłam wreszcie ze strychu nasz zbiór dekoracji wielkanocnych. Radości było co niemiara. W zasadzie nie planowałam niczego specjalnego robić, tylko porozkładać je po domu, ale jak zwykle coś mi wpadło do głowy, sami zobaczcie ...
Jajka pomalowałam farbą do kaloryferów, szybko schnie i doskonale pokrywa śliskie powłoki, prawie w ogóle nie znać "zlewek".
Drewniane jajka malowałam i ozdabiałam czarnym markerem w ubiegłym roku. Nadal podobają mi się najbardziej z całej kolekcji. Gdybym tylko miała wicej czasu to z pewnością w tym roku dorobiłabym jakieś kolejne ;)

Jest i zbiór tych w naturalnych barwach, co roku coś innego z nimi robię, a to wieszam na gałązkach, a to wbijam na patyczkach albo pakuję do szklanych naczyń. 
Wianek to też metamorfoza z zeszłego roku, przemalowałam co nieco i teraz naprawdę bardzo go lubię, już drugi rok wisi właśnie w tym miejscu.
Biało szare jajka to też twory z tamtego roku, robiłam je znaną już wszystkim metodą taką, jak ozdabia się bombki ze styropianu. Gdyby ktoś chciał zobaczyć jeszcze jak to wyglądało w ubiegłym roku to można zaglądać tutaj albo tutaj

Ja niestety w tym roku nie popisałam się kreatywnością ale jest co podziwiać w sieci, koleżanki blogowe jak zwykle mają mnóstwo wspaniałych pomysłów.

Zachęcam Was do zaglądania do innych blogerek, które nie tylko piszą blogi, ale również wydają lub współtworzą świetne magazyny, gdzie znajdziecie same piękne inspiracje. Poniżej tylko kilka linków:
http://cloroesdemialma.blogspot.com/2015/03/wielkanoc-w-zocie-diy.html
http://fotostwory.blogspot.com/2015/03/o-wielkanocnym-minimalizmie-i-uleganiu.html?showComment=1427443821891#c3438361430331555488
http://www.blogiwnetrzarskie.pl/2015/03/wielkanocne-inspiracje.html
http://agnethahome.blogspot.com/2015/03/easter-inspiration-wielkanocna.html
http://issuu.com/karolinakrysztofiak/docs/pisanki/1
http://issuu.com/greencanoe/docs/gcs-2015_wiosna
http://issuu.com/decorolka/docs/katalog_643f970828b5fa

A jak tam Wasze przygotowania? Wszystko już gotowe? Jakie macie plany na Swięta? 

Pozdrawiam ciepło
Iza

No comments:

Post a Comment

 

Followers

Popular Posts