Konkurs!

Friday, July 31, 2015

Witajcie Moi Drodzy!

Dzisiaj przybywam na krótko, ale mam nadzieję, że z dobrymi wieściami. W ostatnich tygodniach okazaliście nam wiele sympatii, za którą chcielibyśmy Wam podziękować. Piszę w liczbie mnogiej, bo to w zasadzie był pomysł męża, a na dodatek On sam musi wykonać dla Was jeszcze jedną sztukę ;) Cieszymy się ogromnie, że tak bardzo podobają się Wam nasze działania, zachwycaliście się kinkietami, lampą drucianą oraz domkiem drewnianym. Bardzo miło było nam czytać te wszystkie wspaniałe słowa, dlatego postanowiliśmy, że w ramach serdecznego podziękowania chcemy przekazać jeden kinkiet jako nagrodę w konkursie!


Dla przypomnienia poniżej jeszcze kilka zdjęć naszych kinkietów:


Zasady konkursu:

NAGRODA - kinkiet w stylu skandynawskim/industrialnym, jak na zdjęciu pierwszym i banerze konkursowym, wykonany z elementów widocznych na zdjęciu i opisanych tutaj, bez żarówki.

1. Pozostaw komentarz pod tym postem. W komentarzu napisz czego brakuje Ci na moim blogu, jakie informacje lub zdjęcia chciałbyś/chciałabyś zobaczyć, a może masz dla mnie jakieś inne cenne uwagi? Chętnie je wszystkie poznam!

2. Udostępnij wpis o konkursie na FB lub wklej baner konkursowy (do pobrania poniżej pod zasadami konkursu) wraz z linkiem do konkursu na swoim blogu (pomiń ten punkt jeśli nie posiadasz bloga lub Facebooka).

3. Polub stronę bloga na FB oraz pozostań jego obserwatorem (pomiń ten punkt jeśli nie posiadasz bloga lub Facebooka).

4. Osoby, które nie prowadzą bloga (Anonimy) również mogą brać udział w zabawie. Proszę o podanie imienia i nazwiska oraz adresu email.

5. Zabawa trwa do 15.08.2015 do północy.

6. Zwycięzca zostanie ogłoszony najpóźniej w dniu 19.08.2015.
 Mam nadzieję, że mimo zadania do wykonania konkurs przypadnie Wam do gustu ;)
A ja pozdrawiam Was gorąco znad Bałtyku! 
Gorąco choć pogoda raczej jesienna niż letnia ale ponoć ma się niebawem poprawić ;)
Pamiętajcie, że jeśli nie ma mnie tutaj to możecie śledzić profil bloga na Facebook'u lub Instagramie.
Iza

No comments:

Post a Comment

 

Followers

Popular Posts