Kierunek Łódź --> Meetblogin 2014!

Friday, October 10, 2014


Jak już pewnie wiecie w ten weekend podczas Łódź Design Festival odbywa się Meetblogin czyli II zjazd polskich blogerów wnętrzarskich. W tym roku udało mi się dołączyć do grona 30 osób zakręconych na temat wnętrzarstwa tak samo jak ja ;)

Obieram zatem kierunek na Łódź!

Jeśli chcecie wiedzieć co podczas tego wyjazdu będę robić i z kim się zobaczę to zapraszam tutaj a ja powiem Wam tylko, że emocje są ogromne i to z wielu powodów!

Po pierwsze spotkanie tylu osób! Do tej pory osobiście poznałam tylko dwie Dziewczyny czyli Anię - Scraperkę i Agę z Agnetha Home. Pomimo, iż znamy się z blogów a przed wyjazdem jesteśmy ze sobą w kontakcie w tematach typu "to gdzie się zatrzymałaś?", "bierzesz kieckę czy spodnie na bankiet" ... to i tak zawsze przed takimi spotkaniami tym bardziej jeśli jedzie się pierwszy raz, ma się stres ;) Dodatkowo świadomość tego ile zobaczę, ile się dowiem i jakie to będzie wspaniałe doświadczenie! 

Kilka dni temu Ula Michalak z Interiors Design Blog - organizatorka zjazdu, ambasador Łódź Design Festival, pokazała nam zdjęcie identyfikatorów, jakie dostaniemy a zaraz potem rozesłała do nas maile w sprawie uzyskania akredytacji ... 

No i tutaj muszę się do czegoś przyznać ;P Otóż Moi Drodzy, spełnia się kolejne z moich marzeń sprzed wielu, wielu lat :D Zawsze marzyłam o tym, aby pracować w mediach lub w modzie no i co? Co prawda to nie praca tylko pasja ale będę miała przepustkę? No będę! Będzie napis MEDIA? No będzie! A moja nazwa bloga otrzymała akredytację dziennikarską! Chyba domyślacie się jak mi się serducho raduje ;)

Jakiś czas temu zauważyliście pewnie, że wygląd bloga też się zmienił, pojawiło się logo ... Nic w tym w sumie dziwnego, cykl życia większości blogów tak wygląda, z tego co udało mi się zaobserwować. Ale nie czytam poradników ani książek, to po prostu samo wychodzi w tzw. "praniu" i chyba daje mi tym bardziej większą satysfakcję. To długotrwały proces, ale teraz w pełni mogę odetchnąć z ulgą, bo cieszę się z tych wszystkich zmian, które nastąpiły i z tego, że się po prostu rozwinęłam. 

Otrzymuję zaproszenia na targi lub zapytania o współpracę i to mnie bardzo cieszy, bo uwielbiam się tym zajmować, po prostu sprawia mi to ogromną radochę. Postanowiłam zatem jakiś czas temu, że dobrze byłoby mieć wizytówki na takie okazje i teraz z dumą je Wam prezentuję :)
Może mi się w ogóle nie przydadzą na razie ale dobrze czuję się wiedząc, że je mam ;) Ciekawa jestem czy Wam się podobają?
To tyle na dzisiaj Kochani! Trzymajcie kciuki, obiecuję robić zdjęcia, żeby potem przedstawić i opisać co się tam działo.

Przypominam oczywiście o konkursie, zapisujcie się bo naprawdę warto!

Ściskam mocno!
Iza

No comments:

Post a Comment

 

Followers

Popular Posts